Hizan Kasnak Karakovan Balı


 
Türkiyenin en kaliteli meşhur hizan ballı karakovan balı üreticiden tüketiciye tamamen doğal el değmeden 100 %  arı petekli (peteği ve mumu arılar tarafından üretilmektedir.) karakovan balı en güvenilir ve hakiki baldır…HİZAN KARAKOVAN BALI BALI:
Hizan karakovan balı balı, bal diyarında gizli kalmış bir cevher gibi olsa da biz balcıların reçetelerinde vazgeçilmez bir yeri vardır. Doğal olarak kendiliğinden yetişen bir bitkinin arılara armağanıdır. Arılarda bu balı yaparken çok çabuk kana karışan, kan yapıcı, enerji veren ve anti bakteriyel özelliğe sahip olmasını ister gibi çalışmışlardır sanki.
Arılarının buğulu kanat çırpışları bir dokunulmazlık zırhına yerleştirmiş kendisini. Hoş edasını Hizan karakovan balı çiçeğinin özelliğinden aldığı her halinden bellidir. Damağınızda bıraktığı tat öyle etkileyicidir ki bu mistik tadın izlerinden adım adım gideceksiniz.
Bitlis , Hizan ,Van, Hakkâri, yörelerine özgü bitki örtüsünden gelir.
Doğal olarak kendiliğinden yetişen Hizan karakovan balı bitkisi bal diyarında çiçekten daha çok kekik ağırlıklı bir cevherdir.
Hizan karakovan balı balı kan yapıcı özelliğiyle kana hızla karışan doğal bir enerji kaynağıdır. İçerdiği vitaminlerin verdiği kuvvet ve zindelik kalbini sevenler içindir

Anket

SİTEMİZİ NASIL BULDUNUZ ?

Baglantılar

Saat/Tarih

Piyasalar

Hava durumu

Bu Sayfayı Paylaş


Facebook Twitter MySpace Google
Daha Fazla...
Copyright © www.hizankarakovanbali.com
Bu websitesi webservis hosting paneli tarafindan olusturulmustur